PLASTİK PALET

Plastik Paletlerin Taşımalarda Sağladığı Avantajlar

Özellikle taşıma sektöründe taşımayı kolaylaştırırken tüm malları güvenli bir şeklinde saklamak için kullanılan plastik paletler hem fiyat hem de dayanıklılık açısından tercih edilmektedir. Üst üste taşınacak malların tek bir seferde birbirilerine özel bir sistemle bağlanması ile iş hayatı hız kazanır. İnşaat, sanayi ve endüstri mallarının mekan içinde istiflenip en yüksek noktalara taşınmasını kolaylaştırdığı gibi yurt içi ve uluslararası taşımacılıkta da modern teknolojinin gerektirdiği konfora cevap vermektedir. Yalnızca malların ve malzemelerin taşınmasında değil ambalajlanmasında da tercih edilir.

İşletmelerin plastik palet tercih etmeleri için geçerli sebepleri vardır. Öncelikle hafif malzemeden üretildiği için daha fazla mal üst üste konularak daha kolay bir şekilde taşınabiliyor. Paslanmaz bir yapıya sahiptir. Son derece uygun maliyetli bir taşıma ve ambalajlama sistemidir. Kolilerin üst üste montajlanabilmesi için birbirine kilitlenen bir tasarımdır. Bu bütünlük renk ve model açısından da aynı konforu sağlamaktadır. Enjeksiyon makinelerinden tek kalıp halinde çıkan plastik tasarımlar çevre dostu yapısı ile geri dönüşümlü bir özelliğe sahiptir. Araçlarda kolayca istiflenebilen malların taşınması da bir o kadar kolay olur. Koli ürünlerinin de bir yerden bir yere kolayca taşınmasını sağlayan plastik palet ürünleri tek kişi tarafından taşınabilecek kadar hafif ve pratik bir kullanım özelliği taşımaktadır.

Toptan satış firmalarının, inşaat sektörünün en çok tercih ettiği bu ürünler ülkemizde en yaygın olan ambalajlama ve taşıma türüdür. Büyük küçük fabrikaların, firmaların cevher ve değerli mallarını güvenle taşımak için tercih edecekleri taşıma sistemleri dünyanın her yerine kolay ve güvenli nakliye olanağı sağlar. Paletleme hizmeti sunan firmaların bu işin tasarım, imalat ve montajlama hizmetlerini de profesyonel olarak gerçekleştirmektedirler. Ülkemizde artık yaygın olarak kullanılan bu uygulama ile firmaların müşterilerinin gözündeki prestiji de hızla artmaktadır. Dört tarafı kapalı, iki tarafı açık, iki tarafı kapalı gibi mallarınızın türüne göre imalat yapılır. Türkiye’nin her yerinden online sipariş ve hizmet olanağı sunan firmaların web sitesinden iletişime geçip fiyatlar ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TOP