EURO PALET

Euro Palet İle Taşıma ve nakliyatta Sağlanan Kolaylıklar

Tedarik zincirinin en önemli kısmını nakliye ve taşıma hizmetleri oluşturur. İnsan gücü ile yapılan taşımalarda bile bir güvenlik sorunu yaşanır. Ancak gelişen modern dünya anlayışı ile her türlü iş sorunu kolay ve konforlu bir şekilde çözümlenebiliyor. Euro palet hizmetleri de taşıma ve nakliye hizmetlerinde firmaların hizmetlerini daha kısa sürede daha ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmelerini sağlayan faydalı hizmetlerdir. Özellikle demiryolu taşımacılığı başta olmak üzere yurtiçi ve yurt dışı taşıma hizmetlerinde nakliyatları kolaylaştıran bu model aynı zamanda etkin ambalajlama sistemi olarak tercih edilmektedir.

Euro palet ürünlerinde ölçüler uluslararası sektörel birlikler tarafından belirlenmiştir. Ülkeler arası dış ticarette her türlü uzun ve kötü yol şartlarında bile güvenli taşıma olanağı sağlamaktadır. Euro ürünler aslında ahşap, plastik, tahta ürünlerin birleştirildiği çok amaçlı bir malzeme ve tasarıma sahiptir. Euro ürünlerde kurutulmuş ahşap malzeme kullanılır ve buna bağlı olarak ürünlerde mantar ve bakteri oluşumu imkânsız hale getirilir. Diğer malzeme türleri ile yapılan taşıma türlerinde olduğu gibi son derece pratik kullanım özelliğine sahiptir. Az yere çok mal sığdırma avantajı ile birlikte depolarda, araçlarda daha fazla ürünü taşıma olanağına sahip oluyorsunuz.

İnşaat, endüstri, sanayi, demiryolu, gıda, sermaye piyasaları başta olmak üzere farklı sektörlerde taşıma ve nakliye işlemlerini hızlandırarak uluslararası pazarlara daha kısa sürede ulaşmak mümkün. Ülkemizde bu konuda profesyonel hizmet sunan firmalarla yürüteceğiniz ortak çalışma ile birlikte her türlü nakliye ve tedarik hizmetlerinde güvenilir bir ortam yaratabilirsiniz. Değişim ve yeniliklere ayak uydurarak hedefe daha profesyonel yaklaşmanız sizin ekstra bir masraf değil aksine getirisi yüksek olan bir yatırımdır. Lojistikte firmalar için artık vazgeçilmez bir taşıma seçeneği olmuştur. Nakliyatın önemli bir kısmı da depolamadır. Hiçbir boşluk kalmadan yapılan bir depolama ile daha fazla ürünü ekstra bir alan gereksinimi duymadan depolamanızı sağlayacak palet sistemleri artık bu konuda istediğiniz konforu sunmaktadır. Özellikle uluslararası nakliyatta iki araca gerek duymadan tek bir araçla baştan kazanç sağlamış olacaksınız.

TOP