AHŞAP PALET

Ahşap Paletler Hangi Nakliye Türleri İçin Uygundur?

Ahşap palet türleri birçok iş ve nakliye için uygun özelliktedir. İçerisindeki malzemeyi zarar görmeden muhafaza edebilecek bir koruyuculuk söz konusudur. Diğer malzeme türlerine göre biraz daha ağır bir malzemedir ancak depolama ve düzenleme konusunda kesinlikle profesyonel çözüm önerileri sunan bir malzemedir. Araç içi depolama hizmetleri, başta olmak üzere en dar mekânlarda bile yapacağınız depolama işlemlerinde az yerde çok malzeme depolama olanağı sağlamaktadır. İnşaat, sanayi, endüstri, demiryolu gibi sektörler başta olmak üzere birçok iş alanında ürünlerin bir yerden bir yere yapılacağı sevkiyatları da kolaylaştırmaktadır.

Denizyolu taşımacılığında da son yıllarda oldukça büyük bir ilgi gören ahşap palet ürünlerinde nakliye firmalarının bütçelerini rahatlatacak maliyeti düşük hizmet olanakları da sunulmaktadır. Örneğin ahşap paletler zaman içerisinde yıpranmaya müsaittir, ancak bir o kadar da tamirat ve restorasyona uygun bir malzemedir. Geri dönüşüm özelliği taşıyan bu malzemeler tamir edilerek ikinci el olarak satılmakta veya kiralanmaktadır. Bu konuda sizlere farklı hizmet seçenekleri ile birlikte uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan profesyonel firmaları tercih ederek sorunsuz bir nakliyat süreci yaşayabilirsiniz. Nakliyatta sizin adınıza tasarım, imalat, montaj işlemleri ile birlikte sunulan palet hizmetleri artık lojistiğin olmazsa olmaz ürünleri olmuştur.

Bu ürünleri bu kadar özel yapan şey, gelişen teknoloji ile birlikte iş hayatında artık insan gücünün azaltılarak daha teknolojik ve pratik yöntemlerle ekonomik ve hızlı bir nakliyat sürecinin hedeflenmesidir. Birkaç kişinin yapacağı işi tek seferde bir kişinin yapacağı mükemmel bir tasarım olan palet taşıma teknikleri ile lojistik sektöründe inanılmaz bir konfor söz konusu. Plastik ürünlere göre daha fazla ve daha ağır yük taşıma kolaylığı sağlayan ahşap malzemeler eğilmez, bükülmez ve kırılmaz. Ahşap ve tahta malzemeden yapılan taşıma ve depolama sistemleri her türlü ortamda düzenli bir ortam sağlayacak özellikte tasarlanmıştır. Başlangıçta sizin için ekstra bir masraf gibi gözükse de aslında iş hayatınızda ekonomik anlamda kara dönüşecek bir hizmet söz konusudur. Tüm ürünlerde yurt içi ve uluslararası siparişlere cevap verilir.

TOP